Skip to main content

Mark Zuckerberg, Alexander Volkanovski ve Israel Adesanya ile antrenman sonrası kaslı fotoğraflarını Instagram hesabında paylaştı.

Elon Musk ve Mark Zuckerberg’ün kafes dövüşü mevzusundan sonra Threads’in piyasaya sürülmesi ile ikili arasındaki rekabet iyice kızıştı.

Geçen günlerde podcast yayıncısı Lex Fridman’ın UFC dövüşçüsü George St-Pierre, MMA eğitmeni John Danaher ve Musk’ın antrenman sonrası fotoğrafını paylaşmasının ardından, Zuckerberg’den cevap gecikmedi.

Günümüzün en başarılı iki MMA dövüşçüsü Israel Adesanya ve Alex Volkanovski ile birlikte üstsüz fotoğraflarını paylaşarak kendisini kafes dövüşüne davet eden Musk’a meydan okuyan Zuckerberg, dövüşe hazır olduğunu gözler önüne serdi.

Adesanya “Mark’ın şakası yok. Bu ciddi bir iş” ifadelerini kullandığı paylaşımında Zuckerberg’ün Musk ile olası kafes dövüşüne gönderme yaptı.


Karma dövüş turnuvalarına ev sahipliği yapan UFC’nin başkanı Dana White’ın ise dövüşün Las Vegas’ta gerçekleşmesi konusunda istekli olduğunu belirtmekte fayda var. Çünkü White, Elon Musk ve Mark Zuckerberg ile telefonda 1,5 saat konuştuğunu ve her ikisinin de dövüş konusunda ‘son derece ciddi’ olduğunu söyledi.

Teknoloji dünyasının iki dev ismi rekabetlerini ringlere taşıyacak mı hep birlikte izleyip göreceğiz.

Kaynak: Mark Zuckerberg posts shirtless pic looking chiseled with two MMA fighters amid Elon Musk cage match talk – Business Insider