Skip to main content

Samsung, teknolojiyi, dayanıklılığı, estetiği ve çevre dostu yaklaşımlarını Galaxy S24 Ultra’da bir araya getiriyor.

Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliğinde Samsung Galaxy S24 ailesini görücüye çıkardığını ve mobil cihazlarda yapay zekâ çağını başlattığını sizlere aktarmıştık.

Samsung Electronics’in en yeni inovasyonu ve serinin en güçlüsü Galaxy S24 Ultra, titanyum çerçevesiyle dayanıklılığı ve kullanım ömrünü artırıyor. Galaxy AI ile yapay zekâ desteği de bulunan bu akıllı telefon, ince gövdesiyle rahat bir tutuş sunuyor.

Samsung’un titanyum çerçeveli ilk akıllı telefonu Galaxy S24 Ultra’nın titanyum çerçevesi günlük darbelere ve aşınmalara karşı üstün koruma sağlarken, Corning® Gorilla® Armor ile donatılmış ekranı ise dayanıklılık ve görsel deneyim sunuyor. Gorilla® Armor, Corning firmasının şimdiye kadar ürettiği en sağlam ve çizilmeye karşı en dayanıklı camı olarak değerlendiriliyor.

Güneş ışığı altında daha net bir ekran sunan ve günlük kullanıma bağlı aşınmalara karşı daha üstün koruma sağlayan Corning® Gorilla® Armor, yansıma azaltma, okunabilirliği artırma ve çevre dostu malzemelerin kullanımı gibi avantajlarla kullanıcılarına üstün bir mobil deneyim sunuyor.

Öte yandan Samsung, Galaxy S24 Ultra’da gösterdiği çevre dostu yaklaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Cihazda kullanılan Gorilla Armor’da %25 oranında geri dönüştürülmüş içerik bulunması, Samsung’un çevreye duyarlılık ve sürdürülebilirlik konusundaki taahhüdünü vurguluyor.