Skip to main content

Samsung, Galaxy S serisinin en yeni üyeleri olan Galaxy S9 ve S9+ akıllı telefonlarının Türkiye lansmanını Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da yaptı.

Samsung’un Mobil Dünya Kongresi’nde gerçekleştirdiği akıllı telefonları Galaxy S9 ve S9 Plus‘ın Türkiye lansmanı, “Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul”da Samsung  Türkiye Başkanı DaeHyun Kim ve Samsung Türkiye Mobil İş Birimi Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen‘in ev sahipliğinde düzenlendi.

Galaxy S9 ve S9+’ların en çok fotoğraf kalitesi ve yüksek performanslarından dolayı tercih edildiğini belirten Tansu Yeğen, AR Emoji özelliği sayesinde emojiler ile iletişimin tüm sosyal mecralarda kullanılır hale geldiğinin altını çizdi.  Sonsuz ekran, güçlü işlemci, depolama artırma özelliği, AR Emoji gibi özellikleri bulunan Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerinde saniyede 960 kare ağır çekim video özelliği de bulunuyor.

Samsung Galaxy S9 ve S9+, Gece Siyahı, Titanyum Grisi ve yeni Leylak Moru renk seçenekleriyle kullanıcılara sunuluyor. 64GB’a sahip Galaxy S9’un tavsiye edilen fiyatı 4.599 TL olurken, 64GB, 128GB ve 256GB seçenekleriyle gelen Galaxy S9+’ın tavsiye edilen fiyatları sırasıyla 5.199 TL, 5.399 TL ve 5.699 TL.

Galaxy S9 ve S9+ ‘a sahip olmak isteyenler, belirli satış noktalarından eski telefonlarını vererek 4.250 TL’ye kadar indirim ve 12 aya varan vade farksız ödeme seçeneklerinden yararlanabilecek.