Skip to main content

D&R ve BKM Express’in Kanyon Cam Oda’dadaki kasasız alışveriş projesini yerinde deneyimledik. BKM Dijital Çözümler Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu ile gerçekleştirdiğimiz video röportajımız haberimizde…

Bankalararası Kart Merkezi ve D&R işbirliği ile hayata geçirilen Cam Oda, Türkiye’de ilk kez kasasız alışveriş deneyimini sunuyor. Kanyon AVM içerisinde yer alan Cam Oda, alışveriş yaptıktan sonra ödeme yapmak için kasada kuyruğa girmediğiniz, hatta kasaların bile olmadığı bir konsepte sahip. Kasasız alışveriş 31 Mart‘a kadar Kanyon Cam Oda‘da deneyimlenebiliyor. Ayrıca BKM Express üyeleri  30 lira üzeri alışverişlerde, 10 TL indirim fırsatını da kazanıyor.

BKM Express kullanıcıları Cam Oda’da kasa kuyruğu olmadan diledikleri ürünü POS cihazlarından kendileri okutup alışverişlerini gerçekleştirebiliyorlar.

BKM Express ile kasasız alışveriş nasıl yapılıyor?

BKM Express kullanıcıları önce seçtikleri ürünün barkodunu KPay POS cihazına okutuyor. Ardından POS cihazı ekranında oluşan QR kodunu cep telefonlarındaki BKM Express uygulaması ile okutarak ödemelerini kolay bir şekilde tamamlıyorlar.

BKM Dijital Çözümler Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu ile gerçekleştirdiğimiz video röportajımızı haberimizin girişinden izleyebilirsiniz.