TEKNOLOJİ

DigitalAge | 28.07.2020 - 15:43

Kitap uygulaması Dinlebi yayın hayatına başladı

Sadece okumayı değil dinlemeyi de tercih eden okurlar için yeni platform Dinlebi yayın hayatına başladı.

Yerli girişim Dinlebi yayın hayatına başlıyor. Kitap dinleme deneyimini değiştirme hedefiyle yola çıkan ‘dinlebi’ kitabı sadece okumayı değil dinlemeyi de tercih eden okurlar için yeni bir platform olarak karşımıza çıktı.

Hayatın rutini içinde edebiyatın tüm türlerinden, sosyal bilimlere kadar güncel ve klasik yüzlerce kitaplık kütüphaneyi kulaklarınıza getiren ‘dinlebi’, bireysel üyeliğin dışında grup üyeliği özelliği ile de öne çıkarak tüm aile fertlerine hitap eden bir dinleme deneyimi sunuyor.

Sevdiklerinize sesli kitap hediye etme seçeneğini de içeren ‘dinlebi’, kendi sesinizle not ekleme özelliğiyle de öne çıkıyor. Bas-Paylaş özelliği ile de kitabınızı dinlerken tıpkı Instagram’da hikâye kaydeder gibi basılı tutarak 15 saniyelik kısmı doğrudan Instagram veya Facebook hikâyelerinizde paylaşabilirsiniz.

Yüksek ses kalitesi ve sürekli büyüyen ‘dinlebi’ kütüphanesi için uzman seslendirmenler ile çalışılarak yapılan kayıt kalitesi son derece iddialı. Seslendirmelerin doğal duyulması, üzerinde çok oynanmış ve parlatılmış mekanik sesler olmaması için özel gayret gösterildiği kaydediliyor.

Dinlebi Orijinal

Ünlü yazar ve seslendirme sanatçılarının Dinlebi Orijinal için bir araya geldiği içerikler de platformda sürekli güncellenerek farklı seriler olarak dinleyici ile buluşuyor.

İlk 14 gün ücretsiz

Uygulamayı indirerek, ücretsiz üye olabilir kütüphaneden istediğiniz kitapları 14 gün sınırsız dinleyebilirsiniz.