İŞ DÜNYASI

DigitalAge | 27.07.2020 - 10:30

İş Bankası, gençleri hedefleyen programı Maximum Genç’i duyurdu

İş Bankası, gençleri hedefleyen finansal hizmet, günlük yaşama dair hizmet ve ayrıcalıklar sunan Maximum Genç programını tanıttı.

Türkiye İş Bankası, 18-25 yaş arasında olan, okuyan veya çalışan gençlerin beklentilerine cevap verecek, finansal hizmetler ve günlük yaşama dair ayrıcalıklar sağlayarak onlara rehberlik edecek Maximum Genç programını tanıttı.

İş Bankası Maximum Genç programı kapsamında; finansal hizmetlerden, alışverişleri kolaylaştıracak kampanyalara, eğlenceden kişisel gelişime, kişisel finans yönetimine ve kolayca birikim yapmaya kadar gençlerin hayatına ve hayallerine dair farklı alanlara dokunan çok yönlü hizmetler sunuluyor. Maximum Genç Bankamatik Kartı veya kredi kartı ürünlerinden birine sahip olan gençler bu avantajlardan faydalanabiliyor.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, yaptığı açıklamada İş Bankası olarak gençlere yalnız olmadıklarını hissettirmek, günlük ihtiyaçlarını karşılamalarına veya geleceğe yönelik planlarına destek olup, bir yol arkadaşı olarak yanlarında olmaya büyük önem verdiklerini söyledi. Yalçın Sezen, sözlerine şöyle devam etti:

“İnsanın kendini, yaşamı ve geleceğe dair beklentilerini keşfettiği, belki de hayatın en değerli dönemi gençlik yılları. Hayata karşı cesur, kararlı, heyecanlı, enerjik ve dimdik durulan bu yıllarda, her gencin kendi tutkuları, istekleri ve hayattan beklentileri ekseninde farklı hayalleri var. Gençlerin kaygıları, beklentileri ve hayallerini iyi anlayıp kurduğumuz empati üzerinden onlara rehberlik etme gayesi ile yola çıktık. Maximum Genç, 18 – 25 yaşlarında, üniversitede okuyan ve/veya çalışan tüm gençlerin, yaşamlarını kolaylaştırarak, özgür ve güvende hissetmelerini sağlamak amacıyla tasarlandı. Finansal hizmetlerden, günlük yaşam ihtiyaçlarına özel ödeme kolaylığı ve ayrıcalıklar, kişisel finans yönetiminden birikim yapmayı kolaylaştıracak hizmetlere kadar, mobilden hızla ve kolayca ulaşılabilecek ‘tam da bana göre’ dedirtecek ürün ve hizmetler sunarak, gençlere rehberlik edecek bir yol arkadaşı olabilmeyi amaçlıyoruz. Bu programı gençlerle birlikte geliştirmeye, ihtiyaçlarına uygun işbirlikleri, ürün ve hizmetlerle zenginleştirmeye devam edeceğiz. “