UYGULAMA & YAZILIM

Savaş Önemli | 12.04.2017 - 09:30

Yenilenen Garanti Cep, daha basit ve hızlı bir deneyim vadediyor

Garanti Bankası’nın mobil bankacılık uygulaması Garanti Cep yenilendi. Kullanıcılarının özellikle hız ve basitlik konusundaki beklentilerinden yola çıkarak yeni özelliklerle karşımıza çıkan uygulamaya giriş yapmadan açılış sayfasında piyasa bilgilerine ve size özel tekliflere ulaşmanız mümkün.

Yenilenen Garanti Cep uygulamasının en önemli özelliği uygulamaya giriş yapmadan karşınıza çıkan kişiselleştirme öğeleri. Yeni cep şubeye giriş yapmadan açılış sayfasında, piyasa bilgilerine ve size özel tekliflere ulaşmak mümkün. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ise ana sayfada hesap bakiye ve kart limitinizi bir bakışta görebiliyor, son hesap ve kart işlemlerinizi hızlıca inceleyebiliyorsunuz. Sık yapılan işlemlere tek dokunuşla ulaşabilmekte ayrıca bir kolaylık olmuş. Bu sayede müşteri bir sürü gereksiz hamleyle uğraşmadan işini daha hızlı çözerek kaliteli bir deneyim yaşamış oluyor. Bununla birlikte yeni eklenen Kampanyalar alanı ile farklı kampanya, fırsat ve indirimlere Garanti Cep’ten ulaşmak mümkün.
Garanti Cep Klavye ile tüm mesajlaşma uygulamalarından para göndermek mümkün

Garanti Cep’i indirdiğinizde ya da telefonunuzda uygulamayı güncellediğinizde klavyelere seçenek olarak gelen yeni Garanti Cep klavyesiyle, mesajlaşırken kullandığınız her uygulamadan istediğiniz telefon numarasına para gönderebiliyorsunuz. Bunun için telefonunuzun ayarlarından klavye seçiminizi Garanti Cep Klavyesi olarak yapmanız yetiyor. Bu seçimi yaptıktan sonra Facebook, Whatsapp nereden isterseniz istediğiniz kişiye para gönderebiliyorsunuz. Bunlar dışında yenilenen Garanti Cep’le gelen diğer özellikler şöyle;

• Garanti Cep’i her açtığınızda ilk görmek istediğiniz hesabı ve kartı seçmek için ana sayfada hesabınıza veya kartınıza tıklayarak listeden favori hesabınızı/kartınızı yıldızlayabiliyorsunuz. Sadece o an görmek veya işlem yapmak istiyorsanız da hesabın/kartın üzerine basmanız yeterli.
• Ana sayfanın altında yer alan ana menü sayesinde herhangi bir işlem sayfasından menüye anında ulaşabiliyorsunuz.
• Profil ve Ayarlar menüsü altına eklenen özelliklerle; ana sayfada bakiye gösterim ayarınızı değiştirebiliyor, güvenlik ayarlarından Göz Tanımlama ile Giriş’i aktive edebiliyorsunuz. Ayrıca birden fazla kullanıcısı olan kurumsal kullanıcıların profilleri üzerinden farklı kullanıcılara geçiş yapabilmeleri de mümkün.
• Başvurular adımında yer alan Kart Başvurusu adımından kredi/banka/ek/sanal kart başvurularınızı yapabiliyor,, kartlarınız arasında banka kartınızı da görüntüleyebiliyorsunuz.