Skip to main content

Transformers markasının 30’uncu yıldönümü için ilk kez düzenlenen oylama ile yaratılacak yeni Transformers karakterini dünyanın dört bir tarafındaki hayranlar belirleyecek. Oyuncakları, hasılat rekorları kıran filmleri, ikonik karakterleri, çizgi romanları ve…

Transformers markasının 30’uncu yıldönümü için ilk kez düzenlenen oylama ile yaratılacak yeni Transformers karakterini dünyanın dört bir tarafındaki hayranlar belirleyecek.

Oyuncakları, hasılat rekorları kıran filmleri, ikonik karakterleri, çizgi romanları ve çizgi dizileriyle dünyada milyonlarca hayranı olan Transformers, tarihinde bir ilke imza atıyor. Hayranları yeni Transformers karakterini belirlemek için dünya çapında bir oylamaya davet ediliyor. Transformers dünyasına katılacak yeni karakteri belirlemek için oylamaya son katılma tarihi 5 Mayıs. 
Hayranların oylarıyla yaratılacak yeni Transformers karakteri, her yıl San Diego’da düzenlenen Comic-Con’da açıklanacak ve markanın 30’uncu yılında Transformers oyuncakları serisinde ve çizgi romanında yerini alacak.
2014 yılında 30’uncu yaşını kutlayacak olan Transformers için düzenlenen dünya çapındaki bu eğlenceli oylamaya şuradan katılabilirsiniz.