Skip to main content

LG Electronics, kullanıcıya 2D ve 3D TV izleme seçeneği, oyun oynama, internette gezinme ve diğer akıllı cihazlarla bütünleşik çalışma gibi özellikleri bünyesinde barındıran Cinema 3D Smart TV ürün serisini tanıttı. …

LG Electronics, kullanıcıya 2D ve 3D TV izleme seçeneği, oyun oynama, internette gezinme ve diğer akıllı cihazlarla bütünleşik çalışma gibi özellikleri bünyesinde barındıran Cinema 3D Smart TV ürün serisini tanıttı. 
3D’nin önem kazaması, 2013 yılında da toplam pazarda ve özellikle Smart TV kategorisinde büyüme beklentisini arttırdı. LG Smart TV satışları için beklenti 1,5 milyon adet. 
LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho, “LG Electronics olarak gerek dünyada gerekse de Türkiye’de tüketici gereksinimleri doğrultusunda geliştirdiğimiz Cinema 3D Smart TV’lerimizle çok iddialıyız. Ar-Ge departmanımızın yoğun çalışmaları sonucu geliştirilen yeni Smart TV’lerimizin kullanıcıların hayatını kolaylaştıran, inovatif özellikleriyle adından söz ettireceğine inanıyoruz ve bu kategorideki pazar payımızı yüzde 35 seviyesine çıkarmayı hedefliyoruz.” ifadesini kullandı.
Cinema 3D Smart TV’de 3 yeni özellik 
LG Cinema 3D Smart TV’lerin öne çıkan 3 özelliği var; Smart Share Plus özelliğiyle akıllı cihazlardan içerik aktarımı kolaylaşırken genişleyen zengin içerik sağlayıcı özelliğiyle çözümü tüketiciye getiriyor. Ayrıca Magic stand ve Cinema screen tasarımı çerçevesiz modelleriyle modern bir görünüm sağlıyor.