Skip to main content

Aynı şehirde yaşayan ve henüz birbirini tanıma fırsatı bulamamış kafa dengi insanları bir araya getirmeyi isteyen yeni sosyal platform kafadengi.com yayında. Kafadengi.com da, kafa dengini bulmak için sorulan sorulara yanıt verdikten sonra bir profil fotoğrafı…

Aynı şehirde yaşayan ve henüz birbirini tanıma fırsatı bulamamış kafa dengi insanları bir araya getirmeyi isteyen yeni sosyal platform kafadengi.com yayında. Kafadengi.com da, kafa dengini bulmak için sorulan sorulara yanıt verdikten sonra bir profil fotoğrafı yüklemek yeterli. 
Yeni sosyal platform kafadengi.com, aynı şehirde yaşayan ve henüz birbirini tanıma fırsatı bulamamış kafa dengi insanları bir araya getirmeyi hedefleyen yepyeni bir arkadaşlık sitesi. 
Mynet’in Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli’nin yeni yatırımı olan siteye üye olmak 1 dakikadan kısa sürüyor, Facebook profili kullanıldığında ise bu süre 30 saniyeye kadar düşebiliyor.  
Kafadengi.com da, kafa dengini bulmak için sorulan sorulara yanıt verdikten sonra bir profil fotoğrafı yüklemek yeterli. Sonrasında aynı ilçede ya da aynı şehirde yaşayanlarla tanışmaya ve mesajlaşmaya başlanıyor.