Skip to main content

Türkiye’nin ilk uluslararası dijital tasarım festivali GRID, Kurye Video organizasyonu ile 11 Mayıs’ta İstanbul’da YEM’de (Fulya) gerçekleşecek Video ve dijital sanatlar alanında sekiz senedir aralıksız festivaller düzenleyen ve geçtiğimiz sene OFFF Festivali’nin…

Türkiye’nin ilk uluslararası dijital tasarım festivali GRID, Kurye Video organizasyonu ile 11 Mayıs’ta İstanbul’da YEM’de (Fulya) gerçekleşecek
Video ve dijital sanatlar alanında sekiz senedir aralıksız festivaller düzenleyen ve geçtiğimiz sene OFFF Festivali’nin İstanbul edisyonunu düzenleyerek büyük bir ilgi uyandıran Kurye Video ekibi, Avrupa etkinlik takvimine yepyeni bir festival kazandırmaya hazırlanıyor.
Herbiri kendi alanında öncü dünyaca ünlü reklamcı, tasarımcı ve görüntü yönetmenleri Kurye Video Organizasyonu’nun yeni festivali GRID kapsamında Türkiye’ye geliyor. 11 Mayıs tarihinde Yapı-Endüstri Merkezi’nde düzenlenecek festival renkli konuşmacıları ve yan etkinlikleriyle katılımcılara eşsiz bir deneyim sunacak. 
Dijital tasarım, reklam ve hareketli görüntü alanında yaratıcı isimlerin vereceği seminerlerle önemli bir eğitim ve network etkinliği olacak GRID festivalinde Türk tasarımcı, sanatçı, sinemacı ve reklamcılar web tasarımından tipografiye, post prodüksyondan illüstrasyona, dünyanın en yaratıcı interaktif çalışma örneklerinden sosyal medya çalışmalarına kadar çok geniş bir yelpazede dijital tasarımın her alanından en usta isimlerle bir araya gelme ve onların deneyimlerinden yararlanma fırsatı bulacaklar.
11 Mayıs’ta YEM’de (Fulya)dünyaca ünlü tasarımcıların birer saatlik sunum yapacakları festivalin detaylı programına ulaşmak için gridthefestival.com sitesi ziyaret edilebilir. Bilet alımları sosyotix.com adresi üzerinden yapılıyor.