Skip to main content

Avea, kendi markasını taşıyan ikinci akıllı telefonu ‘Avea inTouch 2’yi tanıttı.    Avea, kendi markası altında geliştirdiği ikinci akıllı telefonu ‘Avea inTouch 2’yi, Avea CEO’su Erkan Akdemir ve Avea Pazarlamadan…

Avea, kendi markasını taşıyan ikinci akıllı telefonu ‘Avea inTouch 2’yi tanıttı. 
 
Avea, kendi markası altında geliştirdiği ikinci akıllı telefonu ‘Avea inTouch 2’yi, Avea CEO’su Erkan Akdemir ve Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk’ün katılımı ile gerçekleştirilen basın toplantısında tanıttı.

Avea inTouch’a olan ilgi, beklediklerinin de üzerinde gerçekleştiğini söyleyen Avea CEO’su Erkan Akdemir, kısa sürede tükenen bu üründen cesaret alarak yepyeni bir akıllı telefon üzerine çalışmalarını başlattıklarını belirtti. Sonrasında 6 aylık çalışmalarının meyvesi olan yeni Avea inTouch 2’yi tanıştırdı. 
Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk; İlk akıllı telefonları Avea inTouch kullanıcılarının yüzde 80‘ine ilk akıllı telefon deneyimini, yüzde 60‘ına ise ilk 3G deneyimini yaşattığını belirtti. Avea inTouch 2’nin tercih edilme sebebi içinse fiyatının dışında teknik özellikleriyle de ön plana geçeceğini söyledi. 
Telefon özellikleri

123×63,5x10mm boyutlarında ve 130 gram ağırlığında olan Avea inTouch 2; Android 4.0.4 işletim sistemi, 4 inç’lik geniş dokunmatik ekranı, 1GHz Qualcomm işlemcisi, 5 MP kamerasının yanı sıra WiFi, bluetooth ve GPS desteğine de sahip. 3 boyutlu hızlı ve kolay kişiselleştirilebilen ara yüzü ile akıllı telefona yeni bir boyut getiren Avea inTouch 2, siyah beyaz renk seçenekleri ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. 
Tarifeye ek ayda 1TL’den başlayan fiyatlarla veya KDV dahil peşin 449TL‘ye satışa sunulacak olan Avea inTouch 2 kullanıcılarına, Avea Bulutt Servisi’nden 12 ay boyunca 4 GB saklama alanı da hediye edilecek.