Skip to main content

Beatbox orkestrasına sahip olan Incredibox uygulamasıyla kendi müziğinizi oluşturabilirsiniz.  Fransız tasarım stüdyosu So Far So Good yapımı bir web uygulaması olan Incredibox, seçilen efektleri, beat’leri, melodileri ve koroyu biraraya getiriyor.  Incredibox, Flash…Beatbox orkestrasına sahip olan Incredibox uygulamasıyla kendi müziğinizi oluşturabilirsiniz. 
Fransız tasarım stüdyosu So Far So Good yapımı bir web uygulaması olan Incredibox, seçilen efektleri, beat’leri, melodileri ve koroyu biraraya getiriyor. 
Incredibox, Flash tabanlı bir web uygulaması. Fast Company’de yer alan haberde; Shuffle’da bırakılan şarkı listesinin yarattığı dikkat dağınıklığını önlediği söyleniyor. 
Her şarkı, siyah – beyaz karakterler tarafından oluşturuluyor.  Müzik oluşturmak için altta seçilen her biri bir sound’u temsil eden renkli imgeleri karakter üzerine bırakıldığında karakter, bir stile sahip oluyor. Toplamda maksimum 7 kişiden oluşan grup üyelerinin sürekli tekrarladığı beat’lerle bir müzik oluşumuna tanıklık ediyorsunuz. 
Çocuklar ve yetişkinler için müzik yapan oyuncak olarak düşünülse de, uygulama programcı ve tasarımcılar arasında yoğun ilgi görüyor.
Neredeyse 30 milyon kez ziyaret edilen uygulamada ayrıca, oluşturduğunuz şarkıları kaydedebilir ve belli bir ücret karşılığında indirebilirsiniz. Uygulamaya şuradan ulaşabilirsiniz.