TEKNOLOJİ

DigitalAge | 04.05.2012 - 15:37

Yeni iPad satışları 5 Mayıs’ta başlıyor

Avea, yeni iPad modelinin satışına 5 Mayıs, Cumartesi günü başlayacağını duyurdu. Avea, yeni iPad’i, 2 yıl boyunca sınırsız WiFi ve 1 GB, 2 GB ve 4 GB’lık farklı mobil internet paketleri ile ayda 82 TL’den başlayan taksitlerle tüketiciye sunuyor. Üçüncü jenerasyon iPad, yeni retina ekranı, Apple’ın yeni dört çekirdekli grafikli A5X çipi, göz alıcı fotoğraflar çekmeyi […]

Avea, yeni iPad modelinin satışına 5 Mayıs, Cumartesi günü başlayacağını duyurdu. Avea, yeni iPad’i, 2 yıl boyunca sınırsız WiFi ve 1 GB, 2 GB ve 4 GB’lık farklı mobil internet paketleri ile ayda 82 TL’den başlayan taksitlerle tüketiciye sunuyor.
 
Üçüncü jenerasyon iPad, yeni retina ekranı, Apple’ın yeni dört çekirdekli grafikli A5X çipi, göz alıcı fotoğraflar çekmeyi ve tam HD videolar kaydetmeyi sağlayan gelişmiş optik sisteme sahip 5 megapiksel iSight kamerası ile kategori tanımlatan bir mobil cihaz olarak dikkat çekiyor.

Avea’nın, ilkleri Türkiye’ye sunmaya odaklı olduğunu söyleyen ve yeni iPad’in de bu anlayışla Avealılar için en cazip şartlarda satışa sunulduğunu vurgulayan Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, “Dünyada büyük yankı uyandıran ve kısa sürede bir fenomen haline gelen yeni iPad’i, 7 bine yakın WiFi noktasında, hem sınırsız WiFi hizmeti hem de mobil internet paketleri ile satışa sunabilen tek operatör olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 2012’de daha agresif olacağımızı ve bizimle aynı ihtirasa sahip markalarla ortak kampanyalara imza atacağımızı belirmiştik ve öyle de oldu. Sene başından beri 12 farklı ürün ve kampanya ile müşterilerimize farklı seçenekler sunduk; sunmaya da devam edeceğiz. Bazı markalarla gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri ile o markaların şimdiye kadar yakaladığı en başarılı satış grafiğini oluşturduk. Bir çok ürün ilk defa Avea bayilerinde satışa sunuldu. Bugün, 913’e ulaşan Avea İletişim Merkezi ve 14.000’in üzerinde ulusal çapta zincir mağazada Avea ürünlerini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Şu an devam eden cihaz kampanyalarımızın yanı sıra, cazip internet paketli yeni iPad ile tablet portföyümüzü genişletiyoruz. Müşterilerimiz, iPad2’de olduğu gibi, yeni iPad’e de farklı mobil internet paket seçenekleri ile en uygun şartlarda sahip olabilecekler. Avealıların bu ürünü çok beğeneceklerine inanıyoruz” diye konuştu.

Yeni iPad, 5 Mayıs Cumartesi gününden itibaren tüm Avea İletişim Merkezleri’nde müşterilerin satışına sunulacak.