Skip to main content

Mindfulness Alliance & Mindfulness Academy Kurucu Ortağı Erhan Ali Yılmaz ve Accenture Dijital İş Entegrasyonu Yöneticisi Olcayto Cengiz ile, pandemi sonrası yeni dünya düzenini Mindfulness ve deneyim tasarımı üzerinden değerlendirdik.

Pandemi döneminde geçici olarak hayatımıza giren kalıcı ve geçici alışkanlıkları hem alışkanlık bilimi hem de deneyim tasarımı açısından nasıl değerlendirmeliyiz? Bu bağlamda Pandemi süreci Türk insanı için bir uyanış oldu mu? Ya da anlamsız mücadeleler ile geçen gidip hayat konusunda bir farkındalık etkisi yarattı mı? Dahası pandemi sonrası belirsizlikler ve soru işaretleri ile dolu bu yeni döneme mindfulness penceresinden bakarak daha mutlu bir hayatımız olabilir mi? Ve daha mutlu olacağımız bir hayat deneyiminde teknoloji nerede durmalı?

Bu soruları Mindfulness Alliance & Mindfulness Academy Kurucu Ortağı Erhan Ali Yılmaz ve Accenture Dijital İş Entegrasyonu Yöneticisi Olcayto Cengiz ile, pandemi sonrası yeni dünya düzenini Mindfulness ve deneyim tasarımı üzerinden değerlendirdik. Yayınımızı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz…