TEKNOLOJİ

DigitalAge | 04.02.2013 - 17:18

Yeni bir online video platformu yayında

Merak edilen her soruya yanıtın bulunduğu cevap.tv, ‘how-to’ video kategorisine yeni bir boyut getiriyor.  Cevap.tv, 12 ana kategori ve pek çok alt kategoriden oluşan zengin içerik yapısı ile merak edilen tüm sorulara cevap veren yepyeni bir online video plaformu. Sitede; sağlık, yeme ve içme, yaşam, aile, hobi, spor, güzellik ve bakım, eğitim ve iş dünyası, otomotiv, […]


Merak edilen her soruya yanıtın bulunduğu cevap.tv, ‘how-to’ video kategorisine yeni bir boyut getiriyor. 
Cevap.tv, 12 ana kategori ve pek çok alt kategoriden oluşan zengin içerik yapısı ile merak edilen tüm sorulara cevap veren yepyeni bir online video plaformu. Sitede; sağlık, yeme ve içme, yaşam, aile, hobi, spor, güzellik ve bakım, eğitim ve iş dünyası, otomotiv, teknoloji, kültür-sanat, eğlence ana kategorileri altında toplanan tüm soruların yanıtları kullanıcılarla buluşuyor. Yanıtlar işlerinde deneyimli profesyoneller tarafından anlatılıyor ve konusuna göre uygulamalı olarak gösteriliyor.
Her kitleye hitap eden cevap.tv, sosyal medya entegrasyonu ile üyelik ve interaktivite imkanı sunuyor. 
Cevap.tv, video reklam gösterimi, optimizasyonu ve raporlamasında Google DFP Video altyapısını kullanıyor.
Cevap.tv, 2011 yılında kurulmuş ve sosyal medya reklamlarına odaklanmış bir ajans olan PUBLIK’in kendisine ait ilk marka girişimi olma özelliğini taşıyor. PUBLIK, aynı zamanda LinkedIn’in Türkiye’deki exclusive Pazarlama Çözümleri temsilcisi.