Skip to main content

Star TV geçen yılın özetini infografik posterle buluşturdu  Ocak ayında tasarımını ve altyapısını da yenileyen Star TV’nin internet sitesinin, sosyal medyada konuşulma oranı yıl içinde arttı. Star TV kanalı Facebook…

Star TV geçen yılın özetini infografik posterle buluşturdu 
Ocak ayında tasarımını ve altyapısını da yenileyen Star TV’nin internet sitesinin, sosyal medyada konuşulma oranı yıl içinde arttı. Star TV kanalı Facebook üzerinde bir milyon barajını aştı. Kanalın Twitter’da da etkili kullanımıyla takipçi sayısını artırmaya devam ediyor. Google’daki Star TV aramalarında da belirgin bir yükseliş gözleniyor. 
Muhteşem Yüzyıl, dijitalde de en çok izlenen dizi

startv.com.tr’in istatistiklerine göre; siteye 2012 senesinde 40 milyon 239 bin kişi 82 milyon kez ziyaret etti ve site 496 milyon sayfa gösterimine ulaştı.
Startv.com.tr’de geçtiğimiz yıl en çok izlenen video Muhteşem Yüzyıl’ın bölümlerine ait. Muhteşem Yüzyıl’ın 66’ıncı bölümü 1 milyon 514 bin 496 izlenme sayısına ulaşarak en çok izlenen bölüm oldu. 
Facebook’ta en çok beğeni alan Muhteşem Yüzyıl’ı sırasıyla Yetenek Sizsiniz Türkiye, O Ses Türkiye, 20 Dakika, İşler Güçler ve Behzat Ç. izliyor.