İŞ DÜNYASI

DigitalAge | 04.07.2019 - 11:32

Yemeksepeti’nin yeni market girişimi Banabi şimdi Ankara’da

Yemeksepeti’nin yeni girişimi online market ürünleri siparişi hizmeti Banabi, Ankara'da hizmet vermeye başladı.

Yemeksepeti’nin ilk olarak geçtiğimiz Nisan ayında İstanbul’da sunduğu yeni girişimi Banabi hizmet ağını yaygınlaştırmaya Ankara ile devam ediyor. Markanın ilk olarak Nisan 2019’da İstanbulluların hizmetine sunduğu yeni girişimi Banabi, Mayıs ayında İzmir’le hizmet ağını yaygınlaştırmaya devam etmişti. Banabi’nin İstanbul ve İzmir’den sonraki durağı ise Ankara oldu.

Üçüncü ayında üç ilde faaliyete giren Yemeksepeti Banabi hız kesmeden yıl sonuna kadar toplamda 10 ilde hizmet vermeyi hedefliyor. İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra Banabi’nin hizmette olacağı iller ise; Bursa, Antalya, Eskişehir, Trabzon, Konya, Denizli, Kocaeli.

Market ürünlerini yaklaşık 10 dk. içerisinde İzmir’deki kullanıcılarına ulaştırma iddiasını taşıyan Banabi; dondurma, dondurulmuş gıdalar, meyve-sebze, anne-bebek ürünleri, ev temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok kategoride 2.000’e yakın market ürününü online sipariş etme fırsatı sunuyor.

İstanbul ve İzmir’den sonra Ankara’da da  uygun fiyat avantajı ile alışveriş yapma fırsatı sunan Banabi’de kullanıcılar, gerçekleştirecek birçok kampanya ile de hesaplı alışveriş imkânından yararlanabilecekler. Ayrıca kullanıcılar sadece alışveriş öncesinde değil aynı zamanda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanına da sahip olacak.