Skip to main content

Özgün projelerine sponsor arayanlar ile markalar arasında bir köprü oluşturma amacıyla yoluna devam eden we-link-you, bu hedefini Türkiye’de öncü bir girişim ile bir dijital platform üzerinden gerçekleştiriyor.

Rana Erkan Tabanca ve Tuğba Parlak tarafından 2020 yılının Ağustos ayında kurulan we-link-you, projelerine sponsor arayanlar ile markaları bir araya getirirken, eski yöntemleri çağın ihtiyaçlarına göre uyarlıyor ve fikirlerin gerçek potansiyellerine ulaşmaları için fırsatlar yaratıyor.

Yenilikçi projelerin vizyoner markalara ulaşmalarını sağlayan we-link-you, yaratıcı fikirlerin markalarla, markaların ise geniş hedef kitleleri ile buluşmaları için bir platform sağlamanın yanı sıra, projelerin verimliliklerinin, içermesi gereken materyallerin kontrolünün, dikkat çekiciliklerinin ve mesajlarının doğruluklarının kontrolünü de yapıyor. Doğru yönlendirmeler ile fikir yaratıcılarını projelerine uygun markalarla buluşturan we-link-you, projelerin hayata geçirilmelerinde proje sahipleri ve sponsorların hızlı iletişim kurmalarına olanak sunuyor.

we-link-you, sağladığı danışmanlık desteği ile amaç ve hedef kitlelerini belirleyerek markalar için katma değer yaratıyor; pratik ara yüzü sayesinde marka sahiplerinin sponsor olabilecek en uygun markalara hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlıyor. Online ödeme ve satın alma seçenekleriyle marka sahiplerine kullanıcı dostu ve hızlı çözümler de sunuyor.

we-link-you, herkesin kazanmasını destekleyen bir platform olarak sponsorlara ve projelere kazandırırken, köprü olmayı başardıkları iş birlikleri için, dünyamızı güzelleştirmek adına, her ay seçilen bir yardım, sivil toplum kuruluşuna destekte bulunuyor.

Platform bir de blog bölümü içeriyor. Bu bölüm ile hem teknolojik devrim, fikir önderleri, yaşam ve gelecek, yeni nesil pazarlama, toplumsal trendler, sürdürülebilir yaşam ve çevre bilinci gibi başlıklar çevresinde geliştirilen içerikler ile üyelerin ve takipçilerin bilgilendirilmesi hem de birçok kişiyi blog yazmaya teşvik etmek hedefleniyor.