Skip to main content

Volkswagen Binek Araç, müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri sunma ilkesiyle gerçekleştirdiği çalışmalarına bir yenisini daha ekledi: Volkswagen Sözlük Gelişen otomotiv teknolojisini takip edebilmenin, teknik terimleri anlayabilmenin zorlaştığı günümüzde, Volkswagen…

Volkswagen Binek Araç, müşteri ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri sunma ilkesiyle gerçekleştirdiği çalışmalarına bir yenisini daha ekledi: Volkswagen Sözlük
Gelişen otomotiv teknolojisini takip edebilmenin, teknik terimleri anlayabilmenin zorlaştığı günümüzde, Volkswagen Binek Araç hazırladığı ‘Sözlük’ü otomobil tutkunlarının kullanımına sunuyor.
 Volkswagen sahiplerinin yanı sıra, otomobil sahibi olmak isteyenlerin araç alım kararlarında faydalı olacak sözlük, araçların teknik ve donanım özellikleriyle ilgili özel tabirleri anlamak açısından büyük kolaylık sunuyor. Volkswagen çatısı altında yer alan tüm teknolojilerin, teknik özelliklerin ve aksesuar tanımlarının yer aldığı Volkswagen Sözlük, açıklayıcı metinlerin yanı sıra sunmuş olduğu görsel içerikler ve videolarla kullanıcılara destek veriyor.
 
Yaklaşık 200 adet otomotiv teriminin açıklamasını içeren ‘Volkswagen Sözlük’e buradan erişilebilir. Ayrıca Social Plug-In’lerle desteklenen uygulamada kullanıcılar, Google+, Facebook ve Twitter üzerinden paylaşımda bulunabiliyor.