Skip to main content

Türkçe uygulamalar, mobil haldeki kullanıcılara, ne zaman ve nerede çalıştıklarından bağımsız olarak, iş kararlarını en verimli şekilde almalarını sağlayacak Türkiye’de bir milyondan fazla, dünya çapında ise 187 milyon üyesi ile…

Türkçe uygulamalar, mobil haldeki kullanıcılara, ne zaman ve nerede çalıştıklarından bağımsız olarak, iş kararlarını en verimli şekilde almalarını sağlayacak
Türkiye’de bir milyondan fazla, dünya çapında ise 187 milyon üyesi ile dünyanın en büyük profesyonel sosyal ağı olan LinkedIn, iPhone ve iPad uygulamalarının artık Türkçe de kullanılabileceğini duyurdu.
Son 12 aydaki yüzde 97 büyüme oranı ile Türkiye’nin, kullanıcı sayısı açısından Avrupa’nın en hızlı büyüyen pazarı olduğunu açıklayan LinkedIn’de türkçeleştirilen uygulamalar, mobil haldeki Türk kullanıcıları arasındaki iletişimi daha da kolaylaştıracak. 
LinkedIn mobil platformu, LinkedIn’e yüzde 25 oranında trafik sağlayan ve hızlı büyüyen kullanıcı hizmeti olup iPhone ve iPad üzerinden ulaşılabiliyor.
Tüm güncellemelere ait anlık görüntüler tek bir yerden alınıp, bildirimler ve şirket sayfaları iPad LinkedIn üzerinden görüntülenebiliyor. 
iPhone LinkedIn’de şirket sayfalarına ulaşılıp, site içinde aktiviteler için bildirim gönderimi yapılabiliyor. 
Türkçe iPad ve iPhone uygulamalarına buradan ulaşılabilir.