Skip to main content

Murat Ekşioğlu, Oksijen AR-GE Genel Müdürü oldu Vodafone Türkiye şirketlerinden olan ve Vodafone Grubu’nun küresel Ar-Ge merkezlerinden Oksijen Ar-Ge’nin Genel Müdürlüğü görevine Dr. Murat Ekşioğlu atandı. Dr. Murat Ekşioğlu, Oksijen…

Murat Ekşioğlu, Oksijen AR-GE Genel Müdürü oldu

Vodafone Türkiye şirketlerinden olan ve Vodafone Grubu’nun küresel Ar-Ge merkezlerinden Oksijen Ar-Ge’nin Genel Müdürlüğü görevine Dr. Murat Ekşioğlu atandı.
Dr. Murat Ekşioğlu, Oksijen Ar-Ge (Vodafone Teknoloji Hizmetleri ) Genel Müdürü olarak yeni görevinde, Vodafone Türkiye iş birimleriyle birebir çalışarak uçtan uca inovasyon çalışmalarından, müşteri servislerinin ve bunu destekleyen platformların geliştirilmesinden sorumlu olacak. Aynı zamanda, Oksijen’in Vodafone Grubu’nun küresel inovasyon merkezi olarak çalışmalarına liderlik edecek.
Ekşioğlu, Vodafone Teknoloji organizasyonunda 13 yıldan beri Oksijen Ar-Ge Genel Müdür Vekilliği de dahil olmak üzere farklı liderlik görevlerinde başarıyla rol aldı. En son Vodafone Türkiye IT Direktörlüğü’nden sorumluydu.