Skip to main content

Yeni Yandex.Browser mobil tarayıcı, masaüstü sürümüne ek olarak geliştirilen özellikleriyle hareket halindeki internet deneyimini gerçekleştiriyor. Yandex.Browser’ın iPad ve Android tabanlı akıllı telefonlar için geliştirilmiş olan mobil sürümü bugün kullanıma sunuldu….

Yeni Yandex.Browser mobil tarayıcı, masaüstü sürümüne ek olarak geliştirilen özellikleriyle hareket halindeki internet deneyimini gerçekleştiriyor.

Yandex.Browser’ın iPad ve Android tabanlı akıllı telefonlar için geliştirilmiş olan mobil sürümü bugün kullanıma sunuldu. Yeni Yandex.Browser mobil tarayıcı, entegre arama fonksiyonları ve özel arayüz tasarımı ile mobil internet deneyimini kolaylaştırıyor.
Yeni Yandex.Browser mobil tarayıcı, masaüstü sürümünde sunulan özelliklerinden biri olan Turbo modu özelliğini de taşıyor. Turbo modu, özellikle mobil şartlarda yavaş internet erişimiyle karşı karşıya kalındığında, açılan web sitelerinin içeriğini sıkıştırarak sayfaların hızlı yüklenmesini sağlıyor.
Yeni Yandex.Browser mobil tarayıcının Android tabanlı akıllı telefonlar (4.0 ve üzerindeki sürümler) için olan sürümü Google Play’den, iPad (iOS 5 ve üzerindeki sürümler) için olan sürümü App Store’dan indirilebilir. Tarayıcının iPhone ve Android tabanlı tabletler için geliştirilen sürümleri 2013 sonbahar aylarında kullanıma sunulacak. Yeni Yandex.Browser mobil tarayıcının tanıtım sayfasına şuradan ulaşılabilir.