Skip to main content

Meslek gruplarına yeni bir çözüm: ‘Benim İşim’ Vodafone İş Ortağım Benim İşim; doktorlar, avukatlar, eczacılar ve mimarlar olmak üzere dört farklı meslek grubunun tüm mobil iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğu…

Meslek gruplarına yeni bir çözüm: ‘Benim İşim’
Vodafone İş Ortağım Benim İşim; doktorlar, avukatlar, eczacılar ve mimarlar olmak üzere dört farklı meslek grubunun tüm mobil iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğu iletişim paketi, mobil uygulamaları, ayrıcalıklı müşteri hizmetleri ve çeşitli ana mesleki ihtiyaçlarda sunduğu indirim fırsatları ile sunuyor.
Vodafone İş Ortağım Benim İşim çatısı altında doktorlara özel sunulan Akıllı Randevu Takip Uygulaması, doktorlara hasta randevularını mobil cihazlar üzerinden yöneterek, uygulama üzerinden hasta portföyünü oluşturma, hastaları için randevu verme ve oluşturduğu tüm bilgileri takip edebilme kolaylığı sağlıyor. Eczacı ve doktorların ihtiyaçlarına yönelik Akıllı Tıp Asistanı Uygulaması, ilaç prospektüsleri ile muadillerini mobil ortamlarda görüntülemeye olanak tanıyor. Mimarlar için geliştirilen Akıllı Mimar Tasarım Uygulaması sayesinde, mimarlar yaptıkları çalışmaları telefonları üzerinde arşivleyip klasörleyerek, müşterilerine bu cihazlar üzerinden sunabiliyor, böylelikle dosya taşıma sıkıntısından kurtuluyorlar. Avukatlara özel Akıllı Dava Takip Uygulaması ise dava isimleri, müvekkiller, dava yeri, saati ve içeriği gibi kritik konuların takibini kâğıt üzerinden değil, mobil cihazlar üzerinden gerçekleştirmeyi mümkün kılarak, avukatlık mesleği için son derece önemli arşivleme sürecini pratik hale getiriyor.  
Meslek gruplarına özel, avantajlı tarifeler Benim İşim’de
Benim İşim Mega tarifesi üyeleri, herhangi bir ek akıllı telefon parası ödemeden, piyasadaki en iyi akıllı telefonlar arasında yer alan Samsung Galaxy S3 (36 ay vade ile) veya S3 Mini’ye (24 ay vade ile), her yöne 2 bin dakika, 2 bin SMS, 2 GB internet ve tüm Vodafone’lular ve sabit hatlar ile sınırsız iletişim avantajına ayda sadece 99 TL’ye sahip olabilecekler. Akıllı telefon sahibi meslek grupları ise yine her yöne 2 bin dakika, 2 bin SMS, 2 GB internet ve tüm Vodafone’lular ve sabit hatlar ile sınırsız iletişim olanağı sağlayan Benim İşim Mega tarifesinden ayda sadece 69 TL ödeyerek faydalanabilecekler. Ayrıca ayda 49 TL ödeyerek kullanabilecekleri Benim İşim Süper tarifesi ile de her yöne bin dakika konuşma, bin SMS, 1 GB internet ve tüm Vodafone İş Ortağım aboneleriyle sınırsız iletişim imkanına kavuşacaklar.