TEKNOLOJİ

DigitalAge | 15.01.2013 - 13:42

Gnctrkcll Wolfteam Klan Turnuvası başlıyor

20 bin TL para ödüllü ‘Gnctrkcll – Wolfteam Klan Turnuvası’ başlıyor Türkiye’nin en çok oynanan ve en çok oyuncuya sahip Joygame’in oyunu Wolfteam, gnctrkcll iş birliği ile büyük bir turnuvaya imza atıyor. Wolfteam gnctrkcll işbirliği ile 20 Bin TL ödüllü Klan Turnuvası 18 Ocak Cuma günü başlıyor. gnctrkcll Klan Turnuvası sitesinden başvurularını gerçekleştiren kullanıcılar, SHR […]

20 bin TL para ödüllü ‘Gnctrkcll – Wolfteam Klan Turnuvası’ başlıyor
Türkiye’nin en çok oynanan ve en çok oyuncuya sahip Joygame’in oyunu Wolfteam, gnctrkcll iş birliği ile büyük bir turnuvaya imza atıyor. Wolfteam gnctrkcll işbirliği ile 20 Bin TL ödüllü Klan Turnuvası 18 Ocak Cuma günü başlıyor.
gnctrkcll Klan Turnuvası sitesinden başvurularını gerçekleştiren kullanıcılar,
SHR Group ve Joygame Pazarlama Direktörü Ozan Aydemir:  “Oyuncularımız gnctrkcll Klan Turnuvası sitesinden başvurularını gerçekleştirdikten sonra bir ön eleme süreci gerçekleşecek. Bu ön eleme süresince her gün klan maçları oynanacak ve tüm klanlar bir üst tura katılım sağlayabilmek için mücadele ediyor olacak.” şeklinde konuştu.
Toplamda 1 ay sürecek turnuvanın finali 14 Şubat Cuma gerçekleştirilecek ve kazanan Wolfteam klanları 20 bin TL para ödülünün sahibi olacak. 
Katılım koşulları, ödüller ve başvuruyla ilgili tüm detaylar gnctrkcll.klanturnuvası.com’da