Skip to main content

AXE yeni Apollo projesiyle 22 kişiyi uzaya gönderiyor   Yeni ürünü Apollo için ‘dünyayı aşan’ bir projeye imza atan Axe, ayda yürüyen ilk insanlardan biri olan Buzz Aldrin’le, 60 ülkeden…

AXE yeni Apollo projesiyle 22 kişiyi uzaya gönderiyor
 
Yeni ürünü Apollo için ‘dünyayı aşan’ bir projeye imza atan Axe, ayda yürüyen ilk insanlardan biri olan Buzz Aldrin’le, 60 ülkeden 22 tüketicisine uzay deneyimi yaşatacağı Axe Apollo Uzay Akademisini hayata geçiriyor. 
 
Axe Apollo Uzay Akademisi, Uluslararası Uzay Dairesi Space Expedition Corporation (SXC) işbirliği ile  tüm dünyada tam 22 şanslı gence uzay yolculuğu fırsatı sunuyor. Türkiye’den 3 şanslı gencin Axe Apollo Uzay Akademisi’ne katılma, 1 şanslı Türk gencinin ise uzay yolculuğuna katılma şansı yakalayacağı kampanya Türkiye’de Mart ayında başlayacak. 
 
AxeApollo’nun Axe markasının 30 yıllık tarihindeki en büyük ve en iddialı proje olduğunu belirten Axe Global Asbaşkanı Tomas Marcenaro, “Şimdiye dek ilk kez eş zamanlı olarak 75’ten fazla ülkede global ölçekli bir yarışma düzenleyerek milyonlarca insana dünyada verilebilecek en muhteşem ödülü kazanma fırsatı sunuyoruz. Uzay yolculuğu… Evet gerçek uzay!” diye konuştu. 
Dünyanın kimi yerlerinde Lynx olarak da bilinen Axe markası, dünyanın dört bir tarafındaki 60 ülkeden tüketicileri A.A.S.A’ya üye olmaya çağırıyor. Bu yolculuğa katılmak isteyenlerin yapmaları gereken ilk şey ise Mart ayı itibarıyla, axeetkisi.com ve www.facebook.com/axeetkisi sayfalarından Axe’ı takip etmek.