Skip to main content

Vestel, V Hepyeni uygulamasını başlattı.

Vestel, daha önce alınan bir televizyonunu bir yenisiyle değiştirilebilen abonelik sistemi V Hepyeni’yi hizmete sundu. V Hepyeni uygulaması, tüketicilere ‘süreklilik halinde’ ürün modelini yükseltme fırsatı sunacak.

Öncelikle Vestel TV’lerde geçerli olan V Hepyeni uygulaması, Vestel müşterilerinin televizyonlarının aldıktan 24 ay sonrası itibariyle yeni çıkan model ile değişimine imkan veriyor. Vestel mağazalarında V Hepyeni üyesi olan Vestel müşterileri tüm kurulum süreçlerinden ve satış sonrası hizmetlerden VIP Servis üzerinden faydalanabiliyor.

Abonelik sistemi nasıl çalışıyor?
V Hepyeni aboneliğinde, tüketiciler; Vestel’in yeni teknoloji ürünlerine 24 ay veya 36 ay taksit seçenekleriyle sahip olabiliyor. Eğer kullanıcı bu sürenin sonunda televizyonunun bir üst teknolojiyle yenilenmesini isterse, elindeki ürün daha yeni teknolojiye sahip ürünlerle değiştirilebiliyor. Şimdilik sadece TV ürününü kapsayan abonelik sisteminde, kullanıcılara yalnızca Vestel Ticaret A.Ş.’nin belirlediği belli modeller sunuluyor.

Süreklilik halinde ürün modelini yükseltme imkanı tanıyan uygulamanın ek avantajlarından da bahseden Vestel Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Ergün Güler, şunları söyledi: “V Hepyeni üyelerimiz Vestel’in premium müşteri kitlesini oluşturacak ve sistem dahilinde kendilerine özel birçok ek fayda sunulacak. Bu planlarımıza ek olarak yapacağımız birçok marka ortaklığıyla V Hepyeni üyelerimize özel avantajlar sunacağız. Yani Vestel’in premium müşterileri V Hepyeni sayesinde diğer markalarda da ayrıcalıklı olacaklar. Televizyonla başlayan uygulamaya, başta cep telefonu olmak üzere, beyaz eşya ürün gruplarını ekleyeceğiz.”