Skip to main content

Twitter, ücretsiz Twitter Blue’ya sahip kişilere aboneliklerini nasıl iptal edebileceklerini açıklayan bir sayfa ekliyor.

Twitter yakında ücretsiz Blue aboneliği olan kullanıcılara aboneliklerini nasıl iptal edeceklerini söyleyebilir. Uygulama araştırmacısı Nima Owji’nin tweet’ine göre, ücretsiz Twitter Blue aboneliğine sahip kişiler, Twitter’ın destek ekibiyle iletişime geçerek aboneliklerini iptal edebilirler.

Söz konusu sayfa, ücretsiz Blue aboneliği olan kullanıcıları aboneliklerini iptal etmeleri için Twitter’ın destek ekibine yönlendirerek, aboneliği nasıl iptal edeceklerini anlatacak.

Twitter, eski doğrulanmış mavi onay işaretlerini kaldırmaya başladıktan kısa bir süre sonra, New York Times gibi birçok kuruluş ve kullanıcı, doğrulanmış bir hesap için ödeme yapmayacaklarını söylemişti. Geçen hafta ise Twitter, vefat eden ünlüler de dahil olmak üzere bir milyondan fazla takipçisi olan hesaplara mavi onay işaretlerini geri eklemişti. Bu hesapların sahipleri yakın zamanda Twitter’da Manage Subscription (Abonelik Yönetimi) sayfasından mavi onay işaretlerini nasıl kaldırabileceklerini öğrenecek.

Kaynak: Twitter may soon tell users with a free Blue subscription how to cancel it – engadget