Skip to main content

Turkcell, Turkcell Pasaj isimli elektronik pazar yeri platformuyla tüketici elektroniği alanında hızla büyüyen e-ticaret pazarında yerini aldı.

Turkcell, ‘Turkcell Pasaj’ adında yeni bir teknolojik pazar yeri açtı. ‘Turkcell Pasaj’da, hem dünyaca ünlü elektronik markalarının hem de Türkiye’nin önde gelen tedarikçilerinin ürünleri bulunuyor. Turkcell Pasaj’da yapay zeka altyapısıyla müşteriye özel kişiselleştirilmiş teklifler de yer alıyor.

Turkcell Pasaj platformunda şu an için 8 farklı kategoride 3 bine yakın ürün bulunuyor. Dijital Operatör ve www.turkcell.com.tr üzerinden ulaşılabilen ‘Turkcell Pasaj’da akıllı telefon, yeni nesil teknolojiler, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, oyun bilgisayarları, sporcu ürünleri, müzik ve hobi ürünleri gibi kategoriler yer alıyor.

Tüm operatör müşterilerinin de yararlanabileceği ‘Turkcell Pasaj’da herkese uygun indirim seçenekleri sunuluyor. ‘Turkcell Pasaj’ müşterileri yakın zamanda bu platform üzerinden satın aldıkları ürünleri Türkiye genelindeki 1.300 Turkcell mağazasından da teslim alabilecekler. Bu sayede gerçek online/offline alışveriş deneyimi ‘Turkcell Pasaj’da bir arada sunulacak.

Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, “Turkcell Pasaj’ı tercih eden müşterilerimiz bundan böyle Türkiye’nin alanında en büyük elektronik tedarikçilerince sunulan binlerce ürüne Turkcell güvencesiyle hızla ve kolayca ulaşabilecek. Turkcell Pasaj, satış sonrası hizmetiyle de benzerleriyle arasında fark yaratacak bir platform olacak” diye konuştu.