Uncategorized

DigitalAge | 06.01.2012 - 11:41

Turkcell Blog Ödülleri sahiplerini buldu

2008 yılından bu yana gerçekleşen Blog Ödülleri’nde bu yıl 1.578 blogger’ın 15 farklı kategoride, okurların oylarıyla seçilen blogger’lar dün akşam Point Hotel’deki törenle sahiplerini buldu. Törende konuşan Turkcell Kurumsal İletişim ve İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler, Turkcell’in Türkiye’de özgün içerik yayıncılığını desteklediğini vurgulayarak şunları söyledi: “Dijital dünyada teknolojik gelişmeler ne kadar önem taşıyorsa […]

2008 yılından bu yana gerçekleşen Blog Ödülleri’nde bu yıl 1.578 blogger’ın 15 farklı kategoride, okurların oylarıyla seçilen blogger’lar dün akşam Point Hotel’deki törenle sahiplerini buldu.

Törende konuşan Turkcell Kurumsal İletişim ve İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler, Turkcell’in Türkiye’de özgün içerik yayıncılığını desteklediğini vurgulayarak şunları söyledi:
“Dijital dünyada teknolojik gelişmeler ne kadar önem taşıyorsa içerik de bir o kadar önemli.  Blog Ödülleri 2011’in ana sponsoru olmamızın temel nedeni de bu. Onlar gibi internet toplumunun seçkin üyeleri üretimlerini paylaşabilsinler diye biz de Turkcell olarak en hızlı mobil internet hizmetini en geniş kapsama alanında vermeye devam edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki ‘Hayat Paylaşınca Güzel’. ”

Kazananlar, düzenlenen törenle ödüllerini alırken Turkcell Blog Ödülleri 2011 gecesi 300’ün üzerinde katılımcıyla The Game’de devam etti.

15 kategoride Türkiye’nin en iyi blogları listesi

Kişisel Bloglar- pozitifgunluk.com
Haber Gündem Blogları- homoinsurrectus.com
Kültür Sanat Blogları- manyetikbant.me
İş Dünyası Blogları- temelaksoy.com
Kadın Blogları- teknolojikanne.com
Teknoloji Blogları- teknolog.com
Moda Blogları- bikot-bitisort.blogspot.com
Reklam-Pazarlama- addwork.net
Yemek Blogları- leylailekahvesohbeti.blogspot.com
Oyun ve Eğlence Blogları-90larmuzesi.com
Aile Blogları- defneninannesi.com
Hobi Blogları- blog.fotografium.com
Gezi Blogları-bekransarsilmaz.com
Otomotiv Blogları- ae2project.com
Spor Blogları- gokhansenses.com

Dereceye giren diğer bloglara ve yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.blogodulleri.com adresinden ulaşmak mümkün.