Skip to main content

TTNET’in kullanıcıların ADSL bağlantılarıyla ilgili sorunlarını kendi kendilerine çözmelerine olanak sağlayan ücretsiz ‘Pratik Çözüm’ uygulamasından 200 bin kullanıcı yararlandı  TTNET’in Mayıs 2012’de müşterilerinin kullanımına sunduğu ücretsiz TTNET Pratik Çözüm uygulamasıyla 200 bin…

TTNET’in kullanıcıların ADSL bağlantılarıyla ilgili sorunlarını kendi kendilerine çözmelerine olanak sağlayan ücretsiz ‘Pratik Çözüm’ uygulamasından 200 bin kullanıcı yararlandı 
TTNET’in Mayıs 2012’de müşterilerinin kullanımına sunduğu ücretsiz TTNET Pratik Çözüm uygulamasıyla 200 bin TTNET’li ADSL bağlantılarıyla ilgili problemlerini kendi kendilerine çözme imkanı buldu. 
Çözümler 5 dakikada sunuluyor 

TTNET Pratik Çözüm, kullanıcıların karşılaştıkları çeşitli bağlantı sorunlarını çok hızlı ve pratik bir şekilde sonuca ulaştırarak toplamda 205 bin kurulum ve 860 bin çözüm gerçekleştirdi. Pratik çözüm, kullanıcılarına ortalama 2 ile 5 dakika arasında çözüme ulaşma imkanı sunarak zamandan büyük kazanç sağladı.
 
TTNET Pratik Çözüm uygulaması, kullanıcıların yaşadıkları bağlantı sorunlarında devreye giriyor ve gerekli yönlendirmeleri yaparak bilgisayar ve modem ayarlarıyla ilgili problemin kaynağını otomatik olarak tespit ediyor. TTNET Pratik Çözüm, şuradan ücretsiz olarak indirilebiliyor.