Skip to main content

Galaksinin ünlü DJ’leri; Armin Van Buuren ve Bob Sinclair İstanbul ve Başkent Ankara’da eşzamanlı düzenlenen Samsung Galaxy S4 partilerinde performansları İle büyüledi. Samsung Electronics’in merakla beklenen yeni fenomeni GALAXY S4’ün…

Galaksinin ünlü DJ’leri; Armin Van Buuren ve Bob Sinclair İstanbul ve Başkent Ankara’da eşzamanlı düzenlenen Samsung Galaxy S4 partilerinde performansları İle büyüledi.
Samsung Electronics’in merakla beklenen yeni fenomeni GALAXY S4’ün Türkiye’ye gelişi, İstanbul ve Başkent Ankara’da yaklaşık 15 bin kişinin katıldığı halka açık eş zamanlı iki büyük partiyle kutlandı.

İstanbul, Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşen Samsung GALAXY S4 partisi; hazırladığı setlerle dünya listelerinde haftalarca ‘hit’ olan DJ Armin Van Buuren ile hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatırken, AnkaMall’da gerçekleşen Samsung GALAXY S4 partisinde ise; yine dünyaca ünlü DJ Bob Sinclar ile Başkentli hayranları ile buluştu.
12 ülkeden 95 kişilik özel bir prodüksiyon ekibi tarafından, 52 gün boyunca süren çalışmalar sonrası davetlilere sunulan muhteşem 3D mapping şov ile partiler aynı zamanda görsel birer şölene döndü.