Skip to main content

Türk Hava Yolları, Türkiye dahil birçok ülkede UBER’den indirim hediye ediyor.

Türk Hava Yolları (THY), ‘Ayrıcalıklı uçuş deneyimi, şimdi Uber hediyeli’ başlığı altında yolcularına 70 farklı ülkede faydalanabilecekleri bir kampanya düzenliyor.

‘’Yurt dışı ya da İstanbul’u içeren tüm uçuşlarımız, UBER yolculuğunuz için 20 dolara kadar kazandırıyor.’’ diyen THY, kampanyanın yalnızca THY ile gerçekleştirilen uçuşlarda geçerli olduğunun altını çiziyor.

Kampanya dahilinde Türk Hava Yolları ile yurt dışı ya da İstanbul’u içeren bir uçuş gerçekleştiren yolculara bir UBER promosyon kodu hediye edilecek. Bu kod sayesinde THY yolcuları UBER ile gerçekleştirecekleri yolculuklarda Türkiye’de 50 TL, Almanya’da 15 Euro, ABD’de 20 dolar, Birleşik Krallık’ta ise 10 Sterlin’lik indirimden faydalanabilecekler. Kampanyadan faydalanmak isteyen yolcuların biletlerini online olarak satın alması gerekiyor.THY yolcuları, kampanya dahilinde kendilerine hediye edilen UBER promosyon kodunu UBER’in hizmet verdiği tüm bölgelerde kullanabilecekler. Ülkelere göre indirim listesine buradan ulaşabilir, detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.