FİLM

Erdem Akın Temel | 24.05.2022 - 13:13

Thor: Love and Thunder, Thor ve Jane’i bir araya getiriyor

Thor: Love and Thunder'ın yeni fragmanı, fanların merakla bekledikleri kavuşmaya dair bazı ipuçları veriyor.

Marvel Sinematik Evreni’nin en sevilen karakterlerinden Thor’un yeni filmi Temmuz ayında gösterime girecek. Ünlü oyuncu Chris Hemsworth tarafından canlandırılan Thor’un maceraları heyecanla beklenirken, yayınlanan her fragman fanların bu heyecanını katlıyor.

Yeni Thor: Love and Thunder fragmanı da özellikle bir sebepten dolayı fanlar arasında konuşulmaya başlandı. Thor’un ayrılmak zorunda kaldığı, Natalie Portman tarafından canlandırılan sevgilisi Jane’in bu yeni filmin bir önceki fragmanında kısa bir süre de olsa görülmesi bir hayli konuşulmuştu. Thor ile Jane’in tekrar bir araya gelmelerine odaklanan yeni fragman, fanların uzun süren bekleyişlerine değeceğinin işareti.

Öte yandan, Taika Waititi’nin yönetmenlik koltuğunda yer aldığı filmin bir diğer sürprizi, Christian Bale tarafından canlandırılan Tanrı Kasabı Gorr da fragmanda yer alıyor. Bale’ın performansı da merakla bekleniyor.

Hemsworth, Portman, Bale’in yanı sıra Tessa Thompson (Valkryie), Jaimie Alexander (Sif), Jeff Goldblum (Grandmaster), Chris Pratt (Peter Quill / Star-Lord), Pom Klementieff (Mantis), Dave Bautista (Drax the Destroyer) ve Karen Gillan (Nebula) da filmin oyuncu kadrosunda yer alıyorlar. Groot, Vin Diesel tarafından, Rocket ise Bradley Cooper tarafından seslendiriliyorlar. Filmin son sürprizi ise Zeus’u canlandıran Russell Crowe.