Skip to main content

Network marketing şirketi Lorems, Türkiye’de dijital katalog dönemini başlatıyor. Temsilcilerine dağıtacakları tablet bilgisayarlara e – katalog sistemini yüklediklerini anlatan başkan yardımcısı Mahmut Erol, “Böylelikle Türkiye’nin en ücra köşesine dahi ürünlerimizi…

Network marketing şirketi Lorems, Türkiye’de dijital katalog dönemini başlatıyor. Temsilcilerine dağıtacakları tablet bilgisayarlara e – katalog sistemini yüklediklerini anlatan başkan yardımcısı Mahmut Erol, “Böylelikle Türkiye’nin en ücra köşesine dahi ürünlerimizi ulaştırabileceğiz” dedi.
 
Temsilcilerine dağıtacağı tablet PC’lere dijital katalogunu yükleyerek, ürün ve stok bilgilerinin güncellenmesini sağlayacak olan şirket, temsilcilerin kazançlarında da artış sağlamayı planlıyor.
 
Bunun yanı sıra Erol, “Dijital sistem sayesinde sezonluk çıkan kataloglar haftalığa dönüşecek. Ayrıca sistem sayesinde özel fırsat ürünleri belirleyip, indirimler ve kampanyalar düzenlemeyi planlıyoruz” dedi. Temsilcilerin ihtiyaç duyacakları her türlü dokümanın da cihazların içerisinde yer alacağının altını çizen Erol, “Offline çalışan bir internet sitesi tüm müşterilerin ayağına gitmiş olacak. Mevcut durumda online fırsat siteleri bile rağbet görüyorken, biz bu siteleri internet bağlantısı olmayan köylere kadar götürmüş olacağız” dedi.

Lorems, projenin internet altyapısı için Vodafone, finans boyutu için ise İş Bankası ile ortaklık yapacak. Dijital kataloglar ocak ayında aktif hale gelecek.