TEKNOLOJİ

DigitalAge | 24.01.2013 - 11:31

Telefonunuz artık kumandanız

Online video izleme platformu tvyo’nun ‘Kumandam’ özelliği sayesinde kullanıcılar, artık mobil uygulamalar üzerinden de tvyo ekranını kontrol edebiliyor. ‘set top box’ cihazı olmadan kullanılan ‘Kumandam’ özelliği ile tvyo, telefonunuzu kumandaya dönüştürüyor. Mobil cihazlardan tvyo ekranını yönetmenizi sağlayan bu özellik ile tvyo mobil uygulamalarını indirenler, mobil cihazlarından bilgisayar ekranlarında oynayan videoları kontrol edebiliyorlar, isterlerse değiştirebiliyorlar.  tvyo’da […]

Online video izleme platformu tvyo’nun ‘Kumandam’ özelliği sayesinde kullanıcılar, artık mobil uygulamalar üzerinden de tvyo ekranını kontrol edebiliyor.
‘set top box’ cihazı olmadan kullanılan ‘Kumandam’ özelliği ile tvyo, telefonunuzu kumandaya dönüştürüyor. Mobil cihazlardan tvyo ekranını yönetmenizi sağlayan bu özellik ile tvyo mobil uygulamalarını indirenler, mobil cihazlarından bilgisayar ekranlarında oynayan videoları kontrol edebiliyorlar, isterlerse değiştirebiliyorlar. 
tvyo’da neler var?
Herhangi bir yazılım ve kurulum gerektirmeyen yeni VOD platformu tvyo sayesinde, artık sevdiğiniz programın saatini beklemeye, kaydet tuşuna basmaya ya da başka bir ayara gerek kalmıyor. tvyo’da her türlü ilgi alanına hitap eden tüm içerikler; internetten, mobil cihazlardan ve tabletlerden rahatlıkla izlenebiliyor.
Doğuş Yayın Grubu’nun hayata geçirdiği tvyo’ya Facebook ve Twitter’la bağlanarak kim ne izliyor öğrenebilir, ‘Aklında ne varsa söyle’ ile tvyo’daki muhabbete katılabilirsiniz.