Skip to main content

Samsung, GALAXY S III için Premium Suite yazılım güncellemesi yayınlanmaya başladı   Samsung Electronics; amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S III için Premium Suite yazılım güncellemesi duyurdu. Yeni yazılım, kullanıcılara…

Samsung, GALAXY S III için Premium Suite yazılım güncellemesi yayınlanmaya başladı
 
Samsung Electronics; amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S III için Premium Suite yazılım güncellemesi duyurdu. Yeni yazılım, kullanıcılara yenilikçi ve pratik özellikler sunuyor.
Galaxy S III Premium Suite yazılım yükseltmesi, Galaxy Note II’nin sahip olduğu pek çok yenilikçi ve verimliliğe yönelik özellikleri içeriyor olacak. 
Yeni güncellemenin özelliklerinden bazıları şöyle;
-Premium Suite ile kullanıcılar çektikleri ya da kaydettikleri fotoğraf, video veya sesli notlar üzerine arkadaşlarını, konum ya da tarih bilgisini içeren etiketler ekleyebilir. 
 
-Çoklu Pencere özelliği ile kullanıcılar iki değişik uygulamayı aynı anda yan yana kolayca çalıştırarak en iyi çoklu görev deneyimini yaşayabilecek. 
-Samsung Gallery ile kullanıcılar artık bir seferde daha fazla fotoğraf görüntülemekle kalmıyor, aynı zamanda kolayca fotoğraf ve video çekip bunları kategorilere göre düzenleyebiliyor olacak.
-Samsung’un sunduğu bir uygulama olan Paper Artist çok eğlenceli ve yaratıcı fotoğraf efektleri sunuyor. Bu uygulama aynı zamanda fırçayla boyama aracı gibi sezgisel kolaylıkta kullanılan ve fotoğrafa duygusal bir boyut katan işlevler de içeriyor.
-NFC ile Otomatik Çekim Paylaşma Eşleştirme ile kullanıcılar artık kamerayı ‘Otomatik Çekim Paylaşma’ moduna ayarladıklarında Galaxy S III cihazını diğer NFC ve S-Beam etkinleştirilmiş cihazlara sadece dokundurarak hızlı bir şekilde fotoğraf ve video paylaşımı yapabilir.