Skip to main content

Tüm alışverişimi internetten yaparım, en çok ben araştırır fiyatları karşılaştırırım diyen internet kullanıcıları, online alışveriş deneyimlerini toplam binlerce liralık ödül için Tahminatör ile konuşturacaklar. 19 Kasım ile 15 Aralık tarihleri…

Tüm alışverişimi internetten yaparım, en çok ben araştırır fiyatları karşılaştırırım diyen internet kullanıcıları, online alışveriş deneyimlerini toplam binlerce liralık ödül için Tahminatör ile konuşturacaklar.
19 Kasım ile 15 Aralık tarihleri arasında PayPal’ın resmi Facebook sayfası üzerinden oynanabilecek Tahminatör oyunu ile katılımcılardan her hafta ilk 5 içerisinde yer alan PayPal kullanıcıları 50 TL; oyun sonunda yapılacak çekilişle de belirlenecek PayPal hesabına sahip 5 kişi bin TL kazanma şansı yakalayabilecek. 
Katılımcıların hepsine çeşitli ödüller verilecek oyunda yarışmacılar, PayPal’ın uluslararası iş ortaklarının sunduğu ürünlerin fiyatlarını tahmin edecekler. Kullanıcılar tek başlarına tahmin yürütebilecekleri gibi, online alışveriş deneyimlerini başka kullanıcılarla yarışarak da test edebilecekler.  
Karakterlerini seçip istedikleri şekilde kişiselleştiren kullanıcıların katılacağı oyunda, kullanıcılar gösterilen ürünlerin fiyatlarını bilmeye çalışırken birbirleriyle yarışacak ve en çok bilen, en yakın tahmin yapan, en çok puanı toplayan herkesin ödül kazanma şansı olacak. 
Yarışmaya katılmak için kullanıcıların PayPal’ın Facebook sayfasını ziyaret etmeleri gerekiyor.