Skip to main content

Modanın limitsiz olduğu inancıyla yola çıkan MakaSSende Grup müşterilerine 3D modellemeler ile gerçeğe en yakın görüntünün alınabileceği simülasyonlar sunarak kullanıcılarının kendi tasarımlarını yapabilecekleri pratik ve keyifli bir program oluşturdu. Sistem…

Modanın limitsiz olduğu inancıyla yola çıkan MakaSSende Grup müşterilerine 3D modellemeler ile gerçeğe en yakın görüntünün alınabileceği simülasyonlar sunarak kullanıcılarının kendi tasarımlarını yapabilecekleri pratik ve keyifli bir program oluşturdu. Sistem sayesinde, kullanıcılar 3D modellemeleri kullanarak, giysileri diledikleri gibi tasarlıyor. 

‘Modada ve alışverişte özgürlük konseptinden yola çıkan makassende.com’da ‘kişiye özel tasarım’ ve ‘kişiye özel üretim’ bir araya geliyor. Farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap eden 3D (3 boyutlu) dijital tasarım atölyesinde kullanıcılar kendi giysilerini kendileri tasarlıyor. MakaSSende ise bu tasarımları kullanıcılarının tercihleri doğrultusunda vücut ölçülerine özel olarak üretiyor. 
Kişisel seçimler tasarımla buluşuyor
Dijital tasarım atölyesi, kullanıcıların tasarımlarını kolayca tamamlayabilmelerini sağlayacak kullanıcı dostu bir anlayışla kurgulanmış. Her adımda, hangi aşamada olunduğu takip edilebiliyor, tasarım 3D modelleme üzerinde görülebiliyor. Ayrıca kullanılan malzemelerin tüm detayları da tasarım sürecinde kullanıcılarla paylaşılıyor. Kullanıcı sabırsızlıkla beklediği tasarım kendisine ulaştığında eline alacağı ürünün kalitesini en başından itibaren biliyor. 3D modellemeler ile tasarlanmak istenen ana model, bu modele ait tüm detaylar, modelin rengi ve kullanıcının zevkine uygun kişisel küçük ayrıntılar seçilebiliyor. Kişisel seçimlerle tasarımlar özelleştiriyor. Kullanıcı, yakasından düğmesine, kumaşından rengine kadar satın alacağı ürünün her ayrıntısını kendisi belirliyor.