Skip to main content

“Synergy in the Cloud”, Cloud Builders ve Elcore ile işbirliği içinde 7 Aralık’ta düzenlenecek.

İçinde binlerce bulut geliştiricinin yer aldığı Ukrayna menşeli bir topluluk olan Cloud Builders, bulut hizmet sağlayıcısı Elcore ile işbirliği içinde 7 Aralık’ta “Synergy in the Cloud: How AWS unifies forces of Windows and Linux platforms, Microsoft and Citrix applications, and more in Hybrid Strategies” adlı bir etkinlik düzenliyor.

Çevrimiçi gerçekleştirilecek etkinlik, hibrit stratejiler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu bilgileri işletmeleri için kullanmak isteyen C-level yöneticilere yönelik.

Elcore Çözüm Mimarı Oleksiy Shut, Elcore AWS Departmanı Başkanı Oleksandr Fomin ve AWS Müşteri Yöneticisi Oleksiy Vlasenko’nun konuşmacı olacağı etkinlikte; hibrit altyapı oluşturmak, farklı platformları ve uygulamaları birleştirmek için AWS hizmetlerinin kullanımı, hibrit bulut entegrasyonunun nasıl gerçekleştiği anlatılacak. Etkinlikte ayrıca, gerçek bir vaka çalışması ile birlikte şirket içi entegrasyonun Elcore şirketine hem teknik hem de ticari açıdan getirdiği olumlu değişiklikler de aktarılacak.

Synergy in the Cloud hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.