Skip to main content

Veeam, Tim Pfaelzer’i EMEA Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görevlendirdi.

Veri koruma ve fidye yazılımı kurtarma alanında lider firmalardan Veeam® Yazılım, Tim Pfaelzer’in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı görevine terfi ettiğini duyurdu. Pfaelzer, Veeam’in bölgedeki tüm segment ve pazarlardaki iş operasyonlarından sorumlu olacak.

BT sektöründe 20 yıldan uzun bir tecrübeye sahip olan Tim Pfaelzer, Adobe, Autodesk ve Salesforce’ta çeşitli pozisyonlarda görev aldı ve Dell’de üst düzey yöneticilik yaptı. Temmuz 2021’den bu yana Veeam’de çalışan Pfaelzer, son olarak EMEA Bölgesi’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu.

Pfaelzer, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Veeam, sektör lideri inovasyonunu iş ortakları ve çalışanlarından oluşan olağanüstü bir ekiple birleştirerek EMEA’daki müşterilerinin veri korumasına liderlik ediyor. Sektörün en geniş veri koruma ve fidye yazılım kurtarma yetkinliklerini her şirkete sunarak daha fazla EMEA müşterisinin işlerini kesintisiz sürdürmesine yardımcı oluyor. Her kuruluş için daha güvenli bir gelecek inşa etmek için tüm müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.”