Skip to main content

Uzun zamandır beklenen yeni Steve Jobs filmi nihayet vizyonda. Jobs’un filmde de sıklıkla karşımıza çıkan teknoloji, pazarlama ve hayata dair deyişlerinden bir bölümünü bu yazımızda sizler için derledik…

Danny Boyle’ın çektiği ilk filme göre çok daha güçlü bir kurgu ve oyucu kadrosuyla gelen yeni Steve Jobs filminde teknoloji ve pazarlama dehasının yaşam öyküsü yeni bir perspektif ile beyaz perdeye aktarılmış. Apple Ceo’su Steve Jobs’ın hayatının anlatıldığı film, teknoloji dehasının yardımsever ve bilge yönlerini ön plana çıkartacak. Steve Jobs’ı Oscar adayı oyuncu Michael Fassbender’ın canlandıracağı filmin oyuncu kadrosunda Kate Winslet, Seth Rogen, Jeff Daniels gibi Hollywood’un başarılı yüzleri yer alıyor.

Filmle ilgili detaylı yazımızı önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız. Bununla birlikte Steve Jobs’ın filmde de sıklıkla karşımıza çıkan teknoloji, pazarlama ve hayata dair deyişlerinden bir bölümünü bu yazımızda sizler için derledik.

Steve Jobs’un yıllar geçse de unutulmayacak efsane sözleri:

steve jobs1
“Picasso şöyle der: “İyi sanatçılar kopyalar, büyük sanatçılar çalar”. Büyük fikirleri çalmak için her zaman arsız olduk… Macintosh’un harika olmasının sebeplerinden bir tanesi de, üzerinde çalışanların müzisyenler, şairler, sanatçılar, zoolojistler ve tarihçilerin aynı zamanda dünyanın en iyi bilgisayar mühendisleri olmasından kaynaklanıyor.”

— PBS’s “Triumph of the Nerds: The Rise of Accidental Empires” (1996)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8