Skip to main content

STANDBY ME, tüm süreçleri metaverse üzerindeki ofisinden yürütürken, müşterilerinin metaverse’ü deneyimlemesini de sağlayacak.

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında çalışmalarına başladığını duyuran ve kendi metaverse altyapısına sahip olan tam hizmet ajansı STANDBY ME, artık tüm ofis süreçlerini kendi metaverse’ü üzerinden yönetecek. STANDBY ME tüm toplantılarını, markalar ile olan brief ve debrief süreçlerini, ekip sohbetlerini ve en önemlisi happy hour’larını kendi Metaverse ofisinde gerçekleştirecek.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

ME (@me_metaagency)’in paylaştığı bir gönderi

Ajans başkanı Can Yurdakul, “Dönüşüme ilk olarak kendimizden başlıyoruz! Ofisimizi, internet sitemizi, çalışma materyallerimizi Metaverse’e taşıdık ve müşterilerimizin de deneyimlemesini sağladık” sözleri ile pazarlama ve iletişimdeki hikâyelerin izlenmekten yaşanmaya, anlatmaktan tasarlanmaya dönüşeceği süreçte metaverse ve multiverse evrenleri için yaratıcı, ekonomik, ekolojik projeler üretmek ve pazarlama dünyasının dönüşümüne öncülük etmek için kendi Metaverse altyapısına sahip olmalarının hayati bir önem taşıdığını iletti.

Ajans websitesini de metaverse’e linkleyen STANDBY ME, aynı zamanda uçtan uca tüm süreç yönetimini merkeziyetsiz bir altyapıya taşıyan dünyanın ilk ajansı oldu.