Skip to main content

Yerli ve global markalara hizmet veren bağımsız ajans STANDBY, global ortakları ile bir araya gelerek metaverse ajansı STANDBY ME’yi kurdu.

Topluluklar arası kültür, iş ve alışveriş çağının ardından önce sosyal medya rönesansının yaşandığını, ardından da özellikle blokzinciri teknolojisi ile birlikte merkeziyetsiz ekonomi ve verinin “ME” çağına geçişi başlattığına dikkat çeken STANDBY, dijital ekosistemlerin ve ekonominin “yeniden doğuşu” olarak nitelendirilen metaverse evreninde merkeziyetsiz dinamikler ve meta işbirlikleriyle hareket eden bir “meta ajansı” olarak hizmet verecek.

Kendi blokzinciri tabanlı ve dizayn merkezli altyapısına sahip olan STANDBY ME, markaların metaverse altyapılarını yaratmaları ve var olan altyapılar içerisinde markalı deneyimler, tasarımlar ve iş birliktelikleri oluşturmalarına olanak sağlıyor.

Pazarlama ve iletişim hikâyelerinin sadece izlenmekle kalmayacağı, yaşanabileceği, deneyimlenebileceği bir döneme geçişte yaratıcı ekonominin gücüne inanan STANDBY ME, metaverse & multiverse evrenleri için yaratıcı, ekonomik, ekolojik projeler ve ürünler üreterek kategorinin oluşmasına somut katkıda bulunmayı hedefliyor.

Markalarının metaverse projeleri üzerinde çalışmaya başlayan STANDBY ME, iş birlikleri ve proje süreçlerini önümüzdeki aydan itibaren Londra’da açacağı yeni merkezinden yönetecek.