Skip to main content

LG Electronics, Smart TV’leriyle finans haberlerine evlerden ulaşma imkanı sunuyor. Firma, Smart TV Premium Menü’süne Garanti Bankası uygulamasını da ekledi. Finans haberlerine evden ulaşmak isteyen kişiler için LG electronics, Smart…

LG Electronics, Smart TV’leriyle finans haberlerine evlerden ulaşma imkanı sunuyor. Firma, Smart TV Premium Menü’süne Garanti Bankası uygulamasını da ekledi.

Finans haberlerine evden ulaşmak isteyen kişiler için LG electronics, Smart TV Premium Menü’süne Garanti Bankası uygulamasını ekledi. Garanti Bankası uygulaması ile piyasaya ve kur bilgilerine ulaşmak mümkün. Bu bağlamda, en çok artan ve azaln 10 hisse senedinin son değerleri ve değişim oranlarının yüzdelerinin grafikleri ile günün piyasa yorumlarını bu uygulama aracılığıyla izlemek mümkün.

Bu uygulamadan yararlanmak için, Mobiltürk Teknoloji tarafından Boğaziçi Üniversitesi Teknoloji Park’ta (www.teknopark.boun.edu.tr) geliştirilen uygulamayı LG Smart TV Premium Menü’sünden seçmek ve yönetmek yeterli.

Finans haberlerinin dışında, LG Smart TV ile sosyal paylaşım ağlarına girebilmek ve  Smart Menü’den müzik programlarını indirebilmekte mümkün.