Skip to main content

Avea, teknoloji severlerin merakla beklediği Apple’ın 3’üncü nesil yeni iPad’ini kontratlı ve kontratsız olmak üzere satışa sunacak. Kontratlı olarak yeni iPad alacak müşterilerimiz için sınırsız Wi-Fi hediye edilecek. Göz alıcı…

Avea, teknoloji severlerin merakla beklediği Apple’ın 3’üncü nesil yeni iPad’ini kontratlı ve kontratsız olmak üzere satışa sunacak. Kontratlı olarak yeni iPad alacak müşterilerimiz için sınırsız Wi-Fi hediye edilecek.

Göz alıcı Retina ekrana sahip olan yeni iPad tablette dört çekirdek A5X işlemci, 5 megapiksel çözünürlükte iSight dijital kamera bulunuyor. Apple’ın yeni iPad tabletinin gelişmiş optik özelliklerine sahip dijital kamerası ile 1080p Full HF kalitesinde video kaydedilebiliyor. Wi-Fi ve 4G internet bağlantısına da sahip olan yeni iPad, AT&T ve Verizon’un 4G LTE ağları üzerinde hızlı internet bağlantısı sunuyor. Yeni iPad internet tablet, kullanıcılara 10 saatlik batarya ömrü sunuyor.

Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, “Hizmet kalitemizle, yaratıcı tarife ve sunduğumuz fırsatlarla 2011 yılını üstün başarılarla kapattık. 2011 yılında toplam abone tabanımızdaki akıllı cihaz kullanıcılarının payı, sektördeki en yüksek artışı sağlayarak %11’den, %16’ya yükseldi. Bu oranla, dünya ortalamasının bile üzerine çıkmış olduk. 2012 yılında bu oranı daha da yukarılara taşıyacak, akıllı cihazları çarpıcı kampanyalarla müşterilerimize sunacağız. Samsung Galaxy Nexus’u ve Blackberry 9380’i Türkiye’de ilk biz satışa sunduk. Samsung Galaxy Tab 7.7 tablet de sadece Avea’da olacak. Müşterilerimiz, iPad2’de olduğu gibi, yeni iPad’e de farklı mobil internet paket seçenekleri ile en uygun şartlarda sahip olabilecekler” dedi.