Skip to main content

Sağlıklı yaşam için yediklerimiz ve içtiklerimize dikkat etmemizin yanında spor da yapmalıyız. Sharp Electronics buna dikkat çekmek için bisiklet takımı Garmin’le sponsorluk anlaşmasına bu senede devam ediyor.  UEFA ile imzalanan…

Sağlıklı yaşam için yediklerimiz ve içtiklerimize dikkat etmemizin yanında spor da yapmalıyız. Sharp Electronics buna dikkat çekmek için bisiklet takımı Garmin’le sponsorluk anlaşmasına bu senede devam ediyor. 
UEFA ile imzalanan anlaşma doğrultusunda ise Sharp, geçen yılki Avrupa Şampiyonası UEFA EURO 2012 ve Avrupa Salon Futbol Şampiyonası UEFA 2012’nin yanı sıra, 2013 yılında Avrupa Futbol Şampiyonası U21 UEFA 2013 ve Bayanlar Avrupa Şampiyonası UEFA Bayanlar EURO 2013’ün sponsoru olacak. 
EUROTOP’un da sponsoru olan Sharp tarafından desteklenen UEFA EURO 2012 esnasında şirket ‘This is Why’ sloganıyla en son marka kampanyasını başlatmıştı. Bisiklet takımıyla yapılan sponsorluk anlaşması da Sharp Company’nin 100’üncü yıl kutlamalarının önemli aktivitelerinden biri olarak yer aldı.