Skip to main content

Windows Phone uygulamalarıyla 14 Şubat sürprizleri artık daha yaratıcı.

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel Windows ve Windows Phone mağazalarında bulunan uygulamalarla bu özel gün farklı geçiribilir. Birbirinden eğlenceli uygulamalar ile çiftler ne kadar uyumlu olduklarını ölçebilir, değişik fotoğraflarla çerçeveler süsleyerek şaşırtıcı bir hediye yaratılabilir.

Love Calculator

Windows mağazasında yer alan Love Calculator uygulaması sayesinde sevgilinizle ne kadar uyumlu olduğunuzu görebilirsiniz. Bunun için uygulama ekranına sevgilinizin adını ve kendi adınızı yazmanız yeterli.

I Love You

Sevgilinize olan hislerinizi, uygulama içinde seçeceğiniz bir çerçeveyle ve ona özel bir mesajla fotoğrafınız eşliğinde iletin. Love You uygulamasına Windows ve Windows Phone mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Love Anthems

Sevgililer Günü’nü Love Anthems uygulaması sayesinde tüm zamanların en beğenilen aşk şarkılarıyla geçirin. Windows için geliştirilmiş Love Anthems uygulaması sayesinde onlarca hit aşk şarkısına, doğrudan cihazınız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Valentine’s Greetings

Sevdiklerinizle en güzel Sevgililer Günü kutlama mesajlarını Windows mağazasında bulunan Valentine’s Greetings uygulamasıyla paylaşın. Dilerseniz mesajınızı kaydedip daha sonra da yollabilir ve onu şaşırtabilirsiniz.

Love Photo Editor

Windows Phone için geliştirilmiş bu özel uygulamayla, sevgilinizle geçirdiğiniz en güzel anları özel çerçevelerle süsleyerek mükemmel bir anıya dönüştürün.

Test of Love

Windows Phone için geliştirilmiş Test of Love uygulamasıyla sadece isim ve yaş girerek sevginizi ölçüp, Sevgililer Günü’nüze eğlence katacaksınız.

Valentine’s Day Messages

Sevgilinize en güzel Sevgililer Günü mesajlarını Windows Phone’unuza yükleyebileceğiniz Valentine’s Day Messages uygulaması ile yollayabilirsiniz.