Skip to main content

Finans sektöründe yenilikçi projelerin ve pazarlama başarılarının ödüllendirildiği Sardis Ödülleri’nde yılın kazananları belli oldu.

Finans dünyasını bir araya getiren, sektördeki yenilikçi projelerin ve pazarlama başarılarının kutlandığı ve ödüllendirildiği Sardis Ödülleri’nde, ödüller Simge Fıstıkoğlu sunuculuğunda sahiplerini buldu.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Sardis Ödülleri’nde ödüller İnovasyon, Finans ve Finans Teknolojilerinin Yenilikçi Kullanımı, Yaratıcılık, Pozitif Sosyal Etki Bölümleri altında yer alan 65 kategoride dağıtıldı. Başkanlığını myGini, Inc. Kurucusu ve CEO’su Mehmet Sezgin’in yürüttüğü jürinin değerlendirmeleri sonucu 1 Büyük Ödül, 23 Altın ve 29 Gümüş Sardis sahiplerine ulaştı.

Türkiye İş Bankası, İş Portföy İş’te Kadın Hisse Senedi Fonu projesi ile 2021 Sardis Ödülleri’nde Sardis Büyük Ödülü’ne layık görüldü.

Finans ve Finans Teknolojilerinin Yenilikçi Kullanımı, İnovasyon ve Pozitif Sosyal Etki ana başlıklarında en çok puanı alarak Yılın En İnovatif Kuruluşu, Yılın Finans Teknolojilerini En İyi Kullanan Kuruluşu, Yılın En Sorumlu Finansal Kuruluşu unvanlarına layık görülen Türkiye İş Bankası adına ödüller, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen ve Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ebru Özşuca’ya takdim edildi.

Simge Fıstıkoğlu, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ebru Özşuca

Paribu, Yaratıcılık Bölümü’nde en yüksek puanı alarak Yılın En Yaratıcı Finansal Kuruluşu seçilirken, ödül Paribu İş Geliştirme Yöneticisi Akar Aydemir ve Paribu Pazarlama İletişimi Yöneticisi Efsane Çolak’a sunuldu.

Simge Fıstıkoğlu, Paribu Pazarlama İletişimi Yöneticisi Efsane Çolak, Paribu İş Geliştirme Yöneticisi Akar Aydemir

2021 Sardis Ödülleri’nin kazananlar listesine buradan ulaşabilir, ödül töreninin tamamını Sardis Awards YouTube hesabından izleyebilirsiniz.