Skip to main content

Samsung Electronics, NX serisinin yeni amiral gemisi olan NX300 ile kompakt sistem fotoğraf makinelerinde yenilikler sunmaya devam ediyor.  Samsung, 3D kalitesinde Full HD film çekimi yapabilen ilk tek objektifli 3D…

Samsung Electronics, NX serisinin yeni amiral gemisi olan NX300 ile kompakt sistem fotoğraf makinelerinde yenilikler sunmaya devam ediyor. 
Samsung, 3D kalitesinde Full HD film çekimi yapabilen ilk tek objektifli 3D sistemine sahip NX300 ile işlevsellik ve kaliteyi bir araya getiriyor. 

Ürün özellikleri
Hem hareketsiz fotoğraf çekebilen, hem de 1080p full HD video kaydı yapabilen Samsung NX300 ve 45mm 2D/3D objektif kiti, 3D hareketsiz fotoğrafı ve 3D filmi destekleyen tek kompakt sistem fotoğraf makinesi. 
NX300’ün görüntüleme performansının arkasında, sahip olduğu yeni 20,3 Megapiksellik APS-CMOS sensörü bulunuyor. Yüksek kalitede ayrıntılı görüntüler yakalayabilen bu sensör, tüm ışık koşullarında keskin, canlı ve net görüntüler sunuyor.
NX300, yeni Hibrit Otomatik Odaklama (AF) sistemi ile de hızlı ve hassas bir faz ve kontrast algılaması sağlıyor. 
Samsung’un kendi geliştirdiği DRIMe IV görüntüleme motoru daha iyi bir renk canlandırması ve daha büyük bir gürültü giderme sağlarken, Samsung’un yeni 45mm 2D/3D objektifi ile bir arada kullanıldığında hem 2D hem de 3D olarak 1080p Full HD video kaydı desteğini de sunuyor. 
Hibrit dokunmatik ekran ve 5 yönlü tuş arayüzü ile basit ve sezgisel bir kullanıma sahip olan NX300’ün bükülebilir ekranı dar veya geniş açılardan çekim yapabilmeyi sağlıyor.
NX300’deki Wi-Fi bağlantısı kullanıcılara çektikleri fotoğrafları anında ve güvenli bir şekilde fotoğraf makinelerinden akıllı telefona veya tablete iletme olanağını sunuyor.